Takhle dnes vypadá Ron z Harryho Pottera – Poznali byste ho?

Ron Weasley byl součástí nerozlučného tria společně s Harrym a Hermionou v jedné z nejslavnějších filmových sérií vůbec. Rona si zahrál anglický herec Rupert Grint a v době jeho obsazení do prvního dílu Harryho Pottera mu bylo pouhých 11 let.

Byla to také jeho první zkušenost s profesionálním herectvím, ale svoji úlohu zvládl dobře, protože se dočkal uznání od mnoha kritiků a samozřejmě také od diváků. Po úspěchu prvního dílu se začal Rupert věnovat natáčení i jiným filmům mimo sérii Harryho Pottera. Zahrál si například ve filmu „Prďoši“ a objevil se také v hlavní roli ve filmu „Lekce řízení“ a „Cherrybomb“. Později si také střihl role v relativně dobře ohodnoceném filmu „Neřízená střela“ a také ve filmu „Kříž cti“, ovšem nikde to nebyly hlavní role.

Rupertovi se zatím nepodařilo navázat na jeho úspěch ve filmech o Harrym Potterovi, ale uvidíme, třeba se mu to podaří ještě zlomit. I když on sám si pravděpodobně už ani nic moc dokazovat nemusí. Jeho role Rona Weasleyho mu přinesla slávu po celém světě. Co by za to dali někteří herci.

Sdílejte tento článek!