Cena Etherea je i navzdory útokům stabilní

ethereum-smart-contracts

Nedávné DDoS útoky na uzly Etherea spustily debatu mezi jejich uživateli a těžaři, zda je nebo není další hard fork udržitelným řešením pro situaci, ve které se tato kryptoměna ocitla. Ovšem kromě toho a pár dalších málo příjemných momentů včerně hacku TheDAO – které vyústilo v již zmiňovaný hard fork a také ve vznik paralelního blockchainu Ethereum Classic – zůstává cena digitální kryptoměny Etherea Ether odolná.

Ether – Cena a technický výhled

Cena jednoho Ether se nyní pohybuje okolo $12,10, což znamená tržní kapitalizaci této kryptoměny něco přes $1 miliardu, a tím ho dělá druhým největším po Bitcoinu co se týče velikosti a rozsahu. Cena dříve v tomto roce dokonce vyrostla nad $17, ale poté spadla kvůli jak fundamentálním tak technickým důvodům značně pod $10. Ovšem jeho schopnost udržet se stále nad $10 dolary mluví za to, že lidé vnímají jeho soustředění se na chytré kontrakty a na to, co tím můžou umožnit. Jednoduše řečeno, chytré kontrakty jsou samo-vykonávající se dohody, které existují jako scripty na blockchainu Etherea a automaticky vyplácí kryptoměnu, jakmile jsou určité podmínky splněny.

10_20a

Pro ty z vás, kteří chtějí obchodovat nebo investovat do Ether, Bitcoinu anebo jiné kryptoměny, je zde k dispozici mnoho burz jako je Coinbase, Poloniex, Kraken, BTC-e a mnoho dalších. My ovšem konkrétně nedoporučujeme ani jeden z nich.

Sečteno a podtrženo

Dokonce i s kybernetickými útoky a historií hard forkingu zůstává blockchain Etherea stále populární a je po něm poptávka. Cena jeho kryptoměny Ether zůstává celkem stabilní. Tohle mluví ve prospěch potenciálu hodnoty chytrých kontraktů a toho, jak je vývojáři využijí v nových a vzrušujících směrech. Chartisté v Cryptocoin News vidí technické indikátory, které značí, že by cena Ether mohla brzo prolomit a posunout se směrem vzhůru, čímž by se dostala nad její aktuální úroveň okolo hodnoty $12,10.

Zdroj: http://www.investopedia.com/news/ethereum-price-stable-despite-attacks-potential-fork/

Sdílejte tento článek!