Tato dívka se dostala na plastickou operaci až po 20 letech, nyní vypadá takto

it-took-20-years-before-she-could-afford-surgery-to-fix-her-deformity-how-she-looks-today-stunning2

Ellie Jones se narodila s deformací obličeje, která zabraňovala jejímu chrupu v úplném vývoji. Za to byla také bohužel ve škole často terčem šikany. Její rodina absolutně nevěděla, co je špatně s její čelistí, a tak jí ve 14 letech nechali nasadit rovnátka. A pak se dozvěděli šokující pravdu.

Její ortodontista Joy Hickman jim řekl, že se její čelist přestala před 6 lety vyvíjet. Proto Hickman povolal na konzultaci maxilofaciálního chirurga Emmu Woolley, aby pomohla dívce čelist spravit. V 16 letech tedy Ellie podstoupila svoji první operaci a vzpomíná, jaká to byla strašná zkušenost.

Ellie vzpomíná, že byla celý měsíc na tekuté stravě a také nemohla pořádně mluvit. Proto musela vždycky všechno psát, pokud chtěla s někým komunikovat. Dlouhou dobu poté také šišlala.

it-took-20-years-before-she-could-afford-surgery-to-fix-her-deformity-how-she-looks-today-stunning3

Po 6 měsících se konečně uzdravila a byla neuvěřitelně šťastná, jak se její vzhled zlepšil. Potom se rozhodla jít na druhou opravnou operaci, kterou svůj vzhled ještě o hodně vylepšila. Byla to sice bolestivá zkušenost, ona je ovšem ráda, protože co je jeden rok oproti zbytku života. Celkově to navíc posílilo její sebevědomí a také se cítí mnohem lépe. A my nemůžeme nic jiného než souhlasit, nyní vypadá skvěle!

Zdroj: http://www.providr.com/it-took-20-years-before-she-could-afford-surgery-to-fix-her-deformity-how-she-looks-today-stunning

Sdílejte tento článek!