Podívejte se, jak se změnila olympionistka McKayla Maroney

mckayla-maroney-then-now0

Pokud jste sledovali OH v roce 2012, tak si možná pamatujete na tzv. „Fierce Five“, což byla pětice gymnastek z USA, která na OH dominovala celé gymnastice. Jednou z nich byla i McKayla Maroney a ve známost se dostal hlavně její výraz při vyhlašování cen, kdy vyhrála stříbrnou medaili – na její tváři bylo totiž dost dobře vidět, že z toho není nijak unešená. Tehdy jí bylo ještě 16 let. Jak je na tom teď, co dělá a jak vůbec vypadá?

mckayla-maroney-then-now3

Zde představuje svůj výraz z OH s prezidentem USA Barackem Obamou.

mckayla-maroney-then-now5

V roce 2016 byla bohužel nucena ukončit svoji profesionální kariéru kvůli několikanásobným zraněním, a to jí také odstartovalo úplně novou cestu, kterou je hudba.

mckayla-maroney-then-now6

Sama tvrdí, že za poslední rok obětovala všechno hudbě, ale že o tom zatím moc nemluvila, protože by jí lidé nebrali vážně. Ona sama je ale rozhodnnuta, že to chce v hudebním průmyslu dotáhnout daleko.

mckayla-maroney-then-now7

Již teď má připravené nějaké „cool“ kousky, a tak se určitě můžeme těšit na zajímavou tvorbu. I fanoušci netprvělivě očekávají, jaký druh hudby bude McKayla dělat. Její největší inspirací je Drake a také prozradila, že v jejím albu experimentuje s různými typy hudby.

Zdroj: http://www.providr.com/mckayla-maroney-then-now.html

Sdílejte tento článek!