Kim Kardashian: Čisté jmění a život

kim1-1200x627

Když přijde na hvězdy z reality show, tak o nich na začátku posloucháte skoro každý den do doby, než zmizí. Poté o nich neslyšíte tak dlouho, dokud neprovedou něco tragického. Tohle ale neplatí pro Kim Kardashian, která momentálně patří k těm největším celebritám. Její vzestup ke hvězdám je něco, co ještě nikdo předtím neviděl.

Kim vyrůstala již s menší slávou v její rodině, když byl její otec zaplaten do neslavného případu „zkušební vraždy“ O.J. Simpsona v roce 1994. Jejím nevlastním otcem byl Bruce Jenner (později známý jako Caitlyn), bývalý olympijský šampion v desetiboji. A co se týče jejich konexí, tak mezi její slavné kamarádky patří například Paris Hilton. Poprvé získala pozornost médií při jejim přátelství a rozvodu s Damonem Thomasem, o kterém se mluvilo ještě když začala randit s Rayem J.

Kvůli tomuto vztahu se začalo o Kim Kardashian mluvit ještě více, a to hlavně, když uniklo video pro dospělé, které tihle dva natočili. I kvůli tomu poté vznikla reality show pro Kim a její rodinu „Keeping Up With the Kardashians“. Televizní show stále vydává nové epizody a za každý díl má Kim 40 000 dolarů (979 000 korun).

Nyní je majetek Kim Kardashian odhadován na 85 až 100 milionů dolarů a tato částka navíc nezahrnuje 130 milionů dolarů jejího nynějšího manžela Kanye Westa. Její čisté jmění začalo nabírat na otáčkách hlavně po debutu této televizní show, protože poté začala dostávat více různých nabídek a začala se objevovat v televizi ještě více.

Paparazzi a sociální média také pomohli jejímu majetku. V roce 2011 například prodala fotografie NBA hráči Krisi Humphriesovi, aby je prodal magazínu People za 2,5 milionů dolarů (61 milionů korun). V její reality show dále také vydělala 15 milionů dolarů na speciální epizodě její svatby, i když manželství trvalo jen pár měsíců.

Poté začala Kardashian propagovat a schvalovat produkty a dokonce si s její rodinou otevřela vlastní boutique s oblečením, pojmenovaný jako DASH. Více než čtvrt miliardy v tržbách má z kolekcí jejich parfémů a z oblečení. K tomu přidejme její schválení a promo pro značky Quick Trim, Bravada, Bebe, Sephora a mnoho dalšího a máme dalších 3,2 milionů dolarů.

Magazíny jí navíc platí 250 000 dolarů pro exkluzivní rozhovory, 1 milion dolarů pro uvádění večírků a někdy i o další tisíce více jen za to, že se objeví na určitých místech. Říká se, že Kardashian vydělává přibližně 10 000 až 20 000 dolarů za každý tweet, ve kterém propaguje nějaký produkt. Její rodina navíc dostala dalších 100 milionů dolarů za to, že show poběží ještě další 4 roky a bonus 5 milionů dolarů za každou epizodu, ve které se objeví Kanye West.

Její čisté jměni se o hodně zvýšilo také kvůli videohrám (ano, čtete správně). Kardashian má aplikaci pojmenovanou „Kim Kardashian: Hollywood“, která inkasuje přibližně 600 000 dolarů každý den a sama Kim má z toho slušný podíl. V roce 2015 se odhaduje, že ze všech jejich příjmů (to obsahuje také její knihu „Selfish“, ve které upřímně není nic jiného než fotky její selfie) vydělala Kim 53 milionů dolarů (1,3 milionů korun).

Blízké zdroje říkají, že když přijde na utrácení a drahé plastické operace, tak je Kim k nezastavení. Dá se říct, že skoro žije z výplaty na výplatu. Bohužel pro její hatery to vypadá, že bankrot zatím není na obzoru a asi ani ještě dlouho nebude, protože je stále velmi žádaným jménem a její popularita stále stoupá. A i kdyby se něco stalo, tak má stále v záloze manžela Kanye Westa, se kterým navíc měla v prosinci 2015 druhé dítě.

S jejími ročními příjmy, které se každoročně zdvojnásobují, může mít Kardashian příští rok již 200 milionů dolarů, ale nebude to mít jednoduché. Každopádně i tak si vede skvěle, když se podíváme na to, že o ní spousta lidí tvrdila, že neumí nic. A na závěr abychom nezapomněli, v roce 2007 vydělala 5 milionů dolarů, když podala žalobu na lidi, kteří vypustili její sexuální video s Rayem J, a tak to vlastně celé začalo.

Sdílejte tento článek!