Elon Musk žertoval, že crack mu pomáhá přežít bez spánku

rtx1b282

Elon Musk v posledních dnech mnoho nespí. Obvykle naspí pěkných 6 hodin, ale v posledních dnech je to kvůli hromadících se problémů o dost méně, vyjádřil se na Twitteru. Řekněmě si na rovinu, je toho na něj opravdu hodně – vyšetřování nehody Tesla automobilu, plány na převzetí SolarCity a k tomu ještě přistání rakety SpaceX popáté během posledních 7 měsíců. Ano, tento borec toho má opravdu hodně.

Takže, jak to vlastně Elon dělá, že zůstává ve formě, i když má tak málo spánku? Odpověď není žádná věda. Je to prostě crack (kokain) a ve velkém množství. Alespoň takhle zažertoval miliardář na jeho twitteru při odpovědi fanouškům.

Je zřejmé, že Musk vtipkuje, alespoň tak je to o něm známo. Teď už beze srandy, Musk není vůbec fanouškem toho být opilý anebo zfetovaný. Podle biografie o Muskovi od Ashleeho Vance (na které Musk s autorem pečlivě spolupracoval), má Musk velmi přísnou morálku a pití alkoholu si dopřává velmi vyjímečně a to ještě v malém množství. A opravdu o něm není známo, že by si dopřával omamné látky.

Vance v jeho knize píše, že Musk si pouze ve velmi vyjímečných případech dopřeje vodku a dietní Colu a že není fanouškem chuti alkoholu. Sám Elon říká: „Někdo musel zůstat během školních večírků střízlivý. Platil jsem si školu sám a na večírcích, které jsme pořádali, jsem si byl schopný vydělat na nájem během jedné noci.“

Jeho bývalý spolubydlící z koleje Adeo Resso (nyní CEO společnosti Founder Institute) řekl Vanceovi: „Elon byl chlapec s nejpřísnější morálkou, kterého jste kdy mohli potkat. Nikdy nepil. Nikdy nic nedělal. Prostě absolutně vůbec nic.“

Jeho překvapující tweet nebyl první, ve kterém Musk veřejně vtipkoval o užití drog. V roce 2013 na události Computer History Museum se takto vyjádřil k otázce, jak by si užíval, kdyby nic nedělal, ale pouze ležel na pláži: „Myšlenka ležení na pláži jako mé hlavní náplni dne, zní strašně. Pravděpodobně bych musel být zcvoknutý a na drogách. Byl bych totiž totálně znuděný a já mám rád vysokou intenzitu.“ Jinými slovy Elon není „high on drugs“, ale „high on life“. Vemte si z toho ponaučení.

Sdílejte tento článek!