Dan Bilzerian: Jeho čisté jmění a život playboye

maxresdefault4-1200x627

Dan Bilzerian je americký pokerový hráč, herec a venture kapitalista. I když může být vždycky vděčný penězům jeho otce, tak se nyní jeho čisté jmění v jeho venture kapitálových fondech odhaduje na 150 milionů dolarů. Dneska je tento playboy známý hlavně pro svoje hráčské umění a životní styl, který zahrnuje spoustu večírků, extravaganci a ještě větší množství krásných dívek.

Bilzerian si získává stále větší pozornost díky jeho profilu na Instagramu, kde prezentuje svůj životní styl. Momentálně má kolem 7,5 milionů followerů. Na jeho profilu můžete najít opravdu vše – luxusní letadla, zbraně, fotky z jeho večírků, společnost krásných dívek, atd. Už z těchto fotek se dá vysledovat, že Bilzerian žije bláznivý život a ve skutečnosti prodělal již 3 srdeční infarkty, a to ještě než mu bylo 33 let.

102257768-dan-bilzerian-jessa-hinton.1910x10001

I když momentálně si žije Bilzerian jako v bavlnce, vždycky tomu tak nebylo. V roce 1999 se připojil k Navy a zapojil se do SEAL tréninku. Po absolvování neuvěřitelně těžkého 2 týdenního tréninkového programu se ovšem pohádal s jedním z jeho šéfů, byl vyhozen a program nedokončil. Poté se začal věnovat pokeru a herectví.

Co se nedá Bilzerianovi upřít je jeho talent na poker. Vyhrál již velkou spoustu turnajů a v jednom se mu dokonce podařilo vyhrát 10,8 milionů dolarů. Tuto výhru letěl Bilzerian okamžitě oslavit privátním letadlem do Mexika. Co se týče jeho hereckého výkonu, tak se objevil jako kaskadér ve filmech „Pád Bílého domu“, „Jedna za všechny“, „Na život a na smrt“ a „Equalizer“.

o-DAN-BILZERIAN-facebook

Nyní se pojďme podívat co patří mezi jeho záliby. Dá se říct, že má až nemocnou touhu po zbraních, hlavně tedy automatické zbraně. Jeho láska ke zbraním začala již v jeho ranném věku, kdy dostal od otce zbraň M16, kterou měl jeho otec ve válce ve Vietnamu. Nyní vlastní Dan přibližně 100 různých zbraní – všechny samozřejmě drží legálně.

Pokud zrovna neutrácí tisíce a tisíce dolarů za zbraně a pušky, tak přijdou na řadu hodinky. Na osobu, které tak zaléží na jeho image je zvláštní, že se moc nestará o své oblečení, ovšem když přijde na hodinky, tak je to úplně jiný příběh. Jeho nejlevnější hodinky prý stojí 40 000 dolarů.

maxresdefault-11

Ano, Dan má i například velice drahý oblek značky Tom Ford za 40 000 dolarů, ovšem většinou jej vidíme v jednoduchém černém tričku a maskáčových kalhotech. Jeho filosofie totiž zní, že oblečení má jen málo co do činění s úspěchem u žen.

Jeden z jeho citátu zní: „Buďte sebejistí, úspěšní, zábávní, ženy totiž nejsou zaujaté pouze do vzhledu. Muži dají u ženy z 95% na vzhled. U žen to je naopak. Vzhled je pouze malý faktor. Ženy jsou vždy zaujaté mužem, který je sebejistý nebo úspěšný anebo je dokáže pobavit.“ Ať už je to jakkoliv, tak Dan se ženama určitě problém nemá. Alespoň podle jeho fotek na Instagramu. Takže něco na jeho slovech opravdu bude.

I když Bilzerian pravděpodobně ví o zbraních a ženách hodně, tak to se moc netýká správného životního stylu. Již před věkem 33 let absolvoval 3 srdeční infarkty a po prvním dokonce opustil nemocnici předčasně a tvrdil, že si okamžitě půjde zaběhat. Navíc se ještě v žertu vsadil o 1 milion dolarů, že během toho neumře.

Není žádným tajemstvím, že Bilzerian miluje večírky a sem tam se to vymkne kontrole. Jednou se snažil shodit pornoherečku z jeho střechy do bazénu, když naposlední chvíli dívka zpanikařila, chytla se Bilzeriana za triko, dopadla na kraj bazénu a zlomila si nohu. Dokonce chtěla Bilzeriana žalovat. Nakonec pro Bilzeriana dopadla situace dobře. V dalším incidentu zas kopl Bilzerian jednu dívku do tváře. Tento incident zachytila kamera, ovšem Bilzerian byl zproštěn obvinění s tím, že bránil pouze jinou dívku, se kterou na večírku byl. Je vskutku zajímavé kam až dokáže Bilzerian zajít se svými divokými večírky.

dan-bilzerian-with-fps-russia

I když je jeho život v mnoha ohledech hodně kontroverzní, tak si myslím, že by si spousta lidí s ním vyměnila místo během sekundy. V jednom interview Bilzerian prohlásil: „Myslím si, že pokud vás lidé nenávidí, tak neděláte ve svém životě až tak dobře. Lidé totiž budou vždycky závidět. Ošklivá žena bude vždycky závidět hezké ženě a chudý muž bude závidět bohatému. Takhle to prostě na světě chodí.“ Ať už s Danem souhlasíte nebo ne, tak nějaký názor na něho prostě mít musíte. No a ať už je ten názor jakýkoliv, tak se dá říct jen jedno, Dana Bilzeriana to nezajímá.

Sdílejte tento článek!